Technologie

Velice si vážíme tradice, která je v rámci textilní výroby velice důležitá. Tradice dává firmě obrovské Know – How, které se využívá při výrobě kvalitních a zdravotně nezávadných ponožek. Při výrobě ponožek vždy dáváme přednost tradičním materiálům jako je bavlna, vlna, atd. Při výrobě netolerujeme záměnu tradičních materiálů za náhražky. Naše firma je aktivním příjemcem dotací z fondů EU, takto získané finanční prostředky investujeme do nových moderních technologií, které nám zajišťují permanentní rozvoj. Využíváním tradičních materiálů se snažíme naplňovat fairtrade. (Fairtrade je způsob obchodu kterým zaručujeme našim dodavatelům uživit se vlastní práci za důstojných podmínek, např. při pěstování bavlny.)

Technické vybavení

Moderní technologie nám umožňuje vyrábět ponožky podle návrhu zákazníka. Zákazník si může vybrat design, materiál, balení. Další možnosti jsou na základě osobní domluvy.

Pletací stroj Uniplet
Pletací stroj Uniplet
Pletací stroj BUSI
Ange válec
Etiketovací stroj Autotex
Rosso - stroj pro sešívání ponožek
Tecnopea - stroj pro fixaci ponožek
MORAVEC KVALITNÍ PONOŽKY S.R.O. Životní prostředí Pracovní příležitosti Naše aktivity Výrobky Technologie Materiály Korektnost vztahů Kontakt Exkurze Hra Lovec ponožek Výroba ponožek podle požadavku zákazníka. Reference